Nábytek


Nábytek na míru

Naše stolárna v moravskoslezském Spálově pro vás vyrábí již desetiletí herní prvky pro veřejný sektor a dřevěné bedny a portály, ze kterých v naší chráněné dílně tvoří šikovné ruce loutková divadla pro radost dětí. Od této práce byl již jen krůček k výrobě zahradního nábytku a dubových masivních židlí a stolů, která zpravidla vyrábíme na míru.

Nábytek z masivu

Vyrábíme sortiment masivního nábytku především na objednávku. V naší nabídce naleznete dubové židle v provedení celomasivní židle nebo polstrované masivní židle. K židli si můžete vybrat masivní dubovou lavici. U jídelní lavice si můžete vybrat různé provedení opěradla, v nabídce je i lavice rohová nebo rohová lavice s úložným prostorem. Oblíbená je i široká dubová lavice, která může sloužit i k odpolednímu odpočinku.

Centrem domu je bezesporu kvalitní dubový stůlDubové stoly pro vás vyrábíme obvykle na míru. Můžete si zvolit jak typ stolu, rozměr i povrchovou úpravu. Ke stolu  vyrobíme i konferenční stolek, police, vinotékušatní skříňmasivní dubovou postel a mnoho dalšího.

Zahradní nábytek

Náš zahradní nábytek je vyroben ze silného smrkového nebo borového masivu. Oba materiály jsou kvalitní a na zahradě vás potěší. V nabídce nalezenete zahradní sestavy i jednotlivé zahradní lavicezahradní křesla nebo masivní zahradní stoly.

Úpravy nábytku

Kromě výroby nábytku na míru a úpravy parametrů jsme schopni po dohodě udělat i další požadované úpravy a modifikace nábytku, neváhejte nás kontaktovat a na úpravách se domluvíme.