Úvodní stránkaZařízení pro dětská hřiště

Zařízení pro dětská hřiště

Z človíčků vyrostla II. generace – naše děti, které nenecháme „napospas“, ale dáme jim prostor pro hru. Protože kdo si hraje, nezlobí.

Předkládáme Vám proto zařízení pro dětská hřiště - základní hrací prvky, které pro Vás u nás v Odrách (Odry - malé městečko na severní Moravě poblíž pramene stejnojmenné řeky) vymýšlíme a vyrábíme. Protože víme, že peníze jsou vždy „až“ na prvním místě, snažíme se skloubit kvalitu a solidnost s „dobrou cenou“ tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Naše vybavení pro dětská hřiště jsou z kvalitního dřeva, lehce opravitelná (vandalismu se neubráníme), vhodná pro vybavení parků, školních i soukromých zahrad, veřejných městských hřišť, penzionů a restaurací a podobných zařízení. Snažíme se také, aby byla originální, tedy nabízíme zařízení, které jinde neuvidíte. Bezpečné prvky jsou certifikovány a vyhovují evropským normám ČSN EN 1176.

Dle Vašich představ a možností jsme pro Vás schopni zhotovit dětská hřiště „na míru“ (jiná barevná řešení, změny nápisů, popisů a podobně). Pokud to s námi zkusíte, budeme rádi. Naším zájmem je především Vaše spokojenost a spokojenost dětí. V naší fotogalerii si pak můžete prohlédnout obrázky hřišť, které už jsme v minulosti realizovali.

» Prohlédněte si náš katalog dětských hřišť pro rok 2016 «

Kontaktní osoba:
Tomáš Mateiciuc
Tel.: 724 984 060
E-mail: hriste@gerlich-odry.cz

 
© Copyright 2017 GERLICH ODRY s.r.o., chráněná dílna, výroba a služby
Vytvořilo intencio s.r.o.